SOSYAL AĞ

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Ahimesut Mah. 2208. Cad. Cıbıroğlu İş Merkezi No:4/7 Etimesgut/Ankara
0552 652 71 79

Skip to Content

Toplantı&Seminer Organizasyonu

Royal & Ahi Kasr-ı

Düğün Salonları

Evliliğin heyecanını, hazırlıkların detaylarını, unutulmaz bir gün için düşünülmesi gereken tüm noktaları sizler için düşünüyor, kurguluyor ve sizlere en uygun teklifleri sunuyoruz.
Teklif Al

Ankara Toplantı ve Seminer Salonu

Başkent Ankara’da her yıl yerli ve yabancı sayısız toplantı, seminer, konferans ve resepsiyon düzenlenmektedir. Ankara toplantı ve seminer salonu ihtiyacı da bu tür etkinliklerin yoğun olarak yapılmasından kaynaklı olarak her geçen gün artmaktadır. Toplantı, seminer, konferans ve kongre gibi tüm profesyonel organizasyon ve davetlerde de organizasyonu düzenleyen kişi/kurum olarak en iyi mekanı tercih etmeniz mümkündür.

Son derece şık ve geniş bir ortamda, birçok olanağa sahip bir mekanda masa ve sandalye düzenleri ile sunum alanları gibi birçok unsurun bir araya getirildiği salonumuz, organizasyonun başarılı şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ankara seminer ve konferanslar konusunda her zaman aktif bir şehir olması sayesinde her zaman organizasyon becerilerini ilerleten Royal Ahi Kasr – ı sizin yanınızdadır.

En İyi Ankara Toplantı Salonları

Resmi kurumlar, şirketler, üniversiteler ve daha birçok farklı sektörden insanların bir araya geleceği organizasyonlar için mekan seçimi son derece önemlidir. Mekanın toplantılar için uygun olması ve organizasyonda hiçbir eksik olmaması gerekmektedir. Bu süreci sizin için en iyi şekilde planlayan ve uygulamaya geçiren profesyonel ekiplerimiz toplantı ve seminer gibi tüm davetlerde de şık bir mekanda misafirleri ağırlamaktadır.

Toplantı ve seminerlere ilişkin tüm detayları ve süreci sizin için planlamaya devam ediyoruz. Ankara toplantı ve seminer salonu olarak da faaliyet gösteren etkinlik alanlarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Back To TopBack To Top
 Teklif Al  Ara